Remoska D52F/10 4l Dua Glass

Remoska D52F Dua Glass, 4 l


3 799 


Pečicí hrnec Remoska® DUA Glass díky dvěma víkům umožňuje vaření a pečení v jednom hrnci. Nerezový povrch zajišťuje dlouhou životnost hrnce. Hliník zaručuje rovnoměrnou distribuci tepla v celém hrnci a tak jsou skvělé výsledky pečení vždy jisté.Při výrobě Remoska® DUA byla zkombinovány výhody teplotní vodivosti hliníku a odolnosti nerezových hrnců. Díky pokročilému materiálu TRIMETAL byl vyvinut první pečicí hrnec bez povrchové úpravy. Spojením hrnce a pečicího víka získáte tradiční pečicí hrnec bez nepřilnavého povrchu. Navíc díky zesílenému dnu a indukčnímu povrchu lze v hrnci vařit na všech typech sporáků včetně indukce. Díky Remosce DUA vás bude celá rodina milovat!Remosku® DUA tvoří následující části:

pečicí víko – horní část víka je vyrobena z nerezového plechu a má skleněné okénko. Dolní část víka z hliníku je potažena nepřilnavým povrchem Teflon Classic.
poklice – vyrobená z tvrzeného bezpečnostního skla a osazena plastovým držadlem. Obsahem balení je kromě klasického pečicího víka také skleněná poklice.
pečicí hrnec –  vyroben nejmodernější technologií ze speciálního 3 vrstvého materiálu Trimetal. Ideální pro dokonalý rozvod tepla po celém povrchu hrnce. Broušená nerezová ocel na vnitřní straně z typové oceli č.304 je bezpečná a certifikovaná pro přípravu potravin, snadno čistitelná, odolávající korozi. Hrnec je osazen plastovými držadly Thermoset. Hrnec nedoporučujeme používat pro zapékání v troubě.
odnímatelný kabel – s euro konektorem a evropskou zástrčkou
stojan – vyroben z teplotně odolného plastuVlastnosti a parametry:

odolný nerezový povrch
na stěny se nic nepřichytí, po použití stačí vytřít ubrouskem
hrnec lze použít na všechny druhy sporáku včetně indukce
skleněná poklice s praktickým odkládacím knobem
napětí: 220–240 V ~ 50–60 Hz
ideální teplota pro pečení: 160 – 180 °C
vhodné do myčky: pečicí hrnec a skleněná poklice Další detaily o Remoska D52F/10 4l Dua Glass (od známé značky Remoska) jsou přímo v obchodu.

Vlastnosti: