O bydlení - inspirační blog

RECENZE e-shopu designovynabytek.cz – zkušenosti, sortiment, jak se nakupuje, …

Designovynabytek.cz je e-shop, který vám nabídne opravdu pestrý sortiment toho nejvkusnějšího druhu nábytku a a bytových doplňků, ze kterého si vyberou určitě všichni nadšenci designu. Už v úvodu si můžete o tomto e-shopu přečíst, že se snaží splnit sny každého zákazníka, který touží po vkusném a nadčasovém nábytku, který poslouží jako odraz osobnosti klienta.

Vinylové podlahy na zdech? Originální designový prvek!

Chtěli byste si do bytu dát nějakou „designovku“, ale nechcete se přitom pouštět s davem? Tak to jste tady správně. V následujícím článku vás se seznámíte s netradičním, ale zároveň vysoce praktickým použitím vinylových podlah (nebo v kontextu našeho článku spíše vinylových dílců) coby obkladů na stěny (včetně koupelen).

Jak na správný koberec

Přejete si vaše místnosti zútulnit, nebo minimálně využít praktičnosti koberců? Pak je tento článek právě pro vás. Koberce a menší koberečky by měly být nedílnou součástí vašeho interiéru. Pojďme se nejprve podívat na důvody, proč si koberec pořídit.

Dejte šanci plastovému nábytku

Když se řekne plastový nábytek, řada lidí si vybaví klasické zahradní sety s omezenou nosností a životností. Od těchto produktů však výzkum a vývoj, ale také design ušly obrovský kus cesty a v současné době je možné pořídit velmi kvalitní a funkční nábytek masivní celoplastové konstrukce, který může vašemu bytu dodat velmi nevšední vzhled.

Jak zařídit malý byt

Vzhledem k vysoké ceně bydlení, zejména ve velkých městech, bývá pro mnohé jediným možným řešením pořídit si či pronajmout malý byt. Méně prostoru má však mnoho výhod, mezi které patří nižší náklady za pronájem, vytápění a energie a také rychlý úklid, díky kterému ušetříte čas na jiné aktivity. Pokud žijete v malém bytě, je důležité umět využít …

Jak vnést jaro do bytu

S jarem a probouzející se přírodou přichází i každoroční rutina jarního úklidu. Přestože se jedná o aktivitu nevalně kvitovanou zejména rodinnými příslušníky, můžete si z ní udělat příjemnou příležitost, jak oživit a zmodernizovat vaše útočiště a vytvořit si příjemné a čerstvé prostředí.