O bydlení - inspirační blog

RECENZE e-shopu designovynabytek.cz – zkušenosti, sortiment, jak se nakupuje, …

Designovynabytek.cz je e-shop, který vám nabídne opravdu pestrý sortiment toho nejvkusnějšího druhu nábytku a a bytových doplňků, ze kterého si vyberou určitě všichni nadšenci designu. Už v úvodu si můžete o tomto e-shopu přečíst, že se snaží splnit sny každého zákazníka, který touží po vkusném a nadčasovém nábytku, který poslouží jako odraz osobnosti klienta.

Vinylové podlahy na zdech? Originální designový prvek!

Chtěli byste si do bytu dát nějakou „designovku“, ale nechcete se přitom pouštět s davem? Tak to jste tady správně. V následujícím článku vás se seznámíte s netradičním, ale zároveň vysoce praktickým použitím vinylových podlah (nebo v kontextu našeho článku spíše vinylových dílců) coby obkladů na stěny (včetně koupelen).

Jak na správný koberec

Přejete si vaše místnosti zútulnit, nebo minimálně využít praktičnosti koberců? Pak je tento článek právě pro vás. Koberce a menší koberečky by měly být nedílnou součástí vašeho interiéru. Pojďme se nejprve podívat na důvody, proč si koberec pořídit.

Dejte šanci plastovému nábytku

Když se řekne plastový nábytek, řada lidí si vybaví klasické zahradní sety s omezenou nosností a životností. Od těchto produktů však výzkum a vývoj, ale také design ušly obrovský kus cesty a v současné době je možné pořídit velmi kvalitní a funkční nábytek masivní celoplastové konstrukce, který může vašemu bytu dodat velmi nevšední vzhled.

Trend ze severu

Chtěli byste někdy bydlet dle posledních trendů a zároveň se úplně finančně nezruinovat? Nyní máte příležitost. Z chladného severu přichází nový moderní styl, který vyznává jednoduchost a střídmost, a to i co se týká vynaložených financí. Žádná přeplácanost Existuje celá řada lidí, kteří si myslí, že mít po bytě strategicky rozmístěné legie sošek, uschlých příbytků …

Nepostradatelná sedačka

Obývací pokoj bývá srdcem domova. V obýváku se může rodina scházet při odpočinku a trávit v něm společné chvíle. Také zde usadíme a pohostíme naše návštěvy. A všichni by se v něm měli dobře cítit. K pocitu útulnosti a pohodlí nám pomůže vhodně zvolená sedací souprava. Je v obýváku ústředním kusem nábytku, který ovlivní vzhled pokoje nejvíce. Na jejím výběru …

Základny k lampám

Podlahové, neboli stojací lampy se skládají ze dvou částí. Horní část tvoří stínidlo, které je upevněno na základně. Rozlišujeme stojací lampy podle způsobu upevnění stínidla. Buď je stínidlo spojeno se základnou napevno, nebo jej lze odnímat.

Tiffany – základny k lampám

Pod rukama Tiffanyho vzniklo spoustu zajímavých a dekorativních lamp, ale věřte tomu nebo ne, atraktivní podoby mají i základny k těmto lampám. Nesčetné množství by člověk mohl měnit podle nálady, od veselé, smutné až po tu duchovní (Ave Maria). Jednotlivé základny jsou precizně zpracované a záleží v podstatě na vás. K vybranému druhu stínidlu lampy …

Tiffany lampy

Vitrážové druhy lamp jsou stylové a nikomu nezevšední. Jsou luxusní podívanou vitrážového skla posazeného do mozaiky tvořící klobouček těchto honosných lamp. Technika velkých tabulových skel se přenesla do miniaturnějších předmětů, což se stalo populární zejména v umělecké oblasti. Už to tedy nejsou jen zdobené chrámy, ale představitelem moderny jsou také Tiffany lampy.

Stolní lampy

Již z názvu není těžké vydedukovat o jaké lampy se jedná. Samozřejmě, že jsou to lampy menších rozměrů, které se vejdou na stůl. I ve světě stolních lamp jsou určité trendy. Pokud sledujete lustry, jistě víte, že v kurzu jsou zejména geometrické tvary v podobě koulí, ale i velkých skleněných bublin. U stolních lamp je …